Meist

OneMed on juhtiv meditsiinitarvikute turustaja Põhja-Euroopas. Baltikumis alustasime tegevust 1993. aastal. OneMed pakub meditsiiniseadmeid, tarvikuid ja tarbekaupu haiglatele, erakliinikutele, hooldekodudele, perearstidele, hambaarstidele ja teistele tervishoiuteenuste osutajatele ning patsientidele.

OneMed kuulub Asker Healthcare gruppi. Asker omandab juhtivaid meditsiinitarvete ja meditsiiniseadmete ettevõtteid Euroopas. Grupp koosneb enam kui 30 ettevõttest 14 riigis, toetades tervishoiuteenuste osutajaid ja patsiente, missiooniga parandada ravitulemusi, vähendada ravi kogumaksumust ning tagada õiglane ja jätkusuutlik tarneahel. Asker Healthcare grupi peakontor asub Rootsis Stockholmis ja selle tulud on ligikaudu 800 miljonit eurot.

Meie tooteportfell sisaldab enam kui 40 000 toodet paljudelt rahvusvaheliselt tuntud tootjatelt. Asker Healthcare Group’i kuulub ka Evercare Medical, mis on evercare®, SELEFA ® toodete väljatöötaja ja tootja ning mis on meditsiiniringkonnas tuntud eeskujuliku kvaliteedi ja mõistliku hinna poolest. Lisaks on Evercare Medical loonud ka keskkonnasäästliku meditsiinitarvete brändi Embra, mis vähendab märgatavalt CO2 emissioone. Tarneahela efektiivsus tagab toodete kõrge kvaliteedi ja mõistliku hinnataseme.

Oleme välja arendamas teenuseid ja terviklahendusi, mis aitaksid tervishoiuasutustel täita nende eesmärke ja missiooni. Teame, et iga kliendi olud ja vajadused on erinevad. Selleks, et saaksime aidata Teil leida sobiva lahenduse just Teie jaoks, võtke palun meiega ühendust.

Kontakt

Meie kollektiiv

Keskkonnasäästlikkus, sotsiaalne vastutus ja kvaliteet

Tarbimine on meie planeedil järjest kasvanud. Inimkond vajaks varsti kahte planeeti oma toidu-, energia- ja ruumivajaduste rahuldamiseks. Igaüks vastutab meie planeedi kui oma kodu heaolu eest.


OneMed’i eesmärk on leida õigel ajal õige toode, mis tagab soovitud tulemused. Samuti tahame olla kindlad, et meie tooted toodetakse nii inimese kui ka looduse suhtes säästlikult ning et meie logistilised lahendused mõjutaks keskkonda võimalikult vähe. Me panustame väga innukalt kvaliteediprotsessidesse, keskkonnamõju vähendamisse ja sotsiaalse vastutuse programmidesse.

Oleme arvamusel, et keskkonna säästlikkus ja meie töö käivad käsikäes sama eesmärgi poole - vähendada tervishoiukulutusi ja parandada kvaliteeti. Kõiges, mida teeme, peame neid ludabusi meeles. Kasutame keskkonnasäästlikke tootmisviise ja ökonoomseid tarneahela lahendusi ning ootame seda ka oma koostööpartneritelt.

Meie jaoks on väga oluline sotsiaalne vastutus. Meie tootmisharus on veel jätkuvalt palju teha selles valdkonnas. Mõistame, et sotsiaalse vastutuse osas liidriks saamine võtab aega, aga usume, et oluline on jätkata võimaluste ja  lahenduste leidmisega, mis muudavad inimeste igapäevaelu paremaks. Inimeste ja keskkonna eest hoolt kandes seame aluse meie valdkonna jätkusuutlikkusele.

OneMed’i kontoris Shanghais toimub intensiivne töö nii keskkonna kui ka sotsiaalse vastutuse alal, külastades ja auditeerides regulaarselt erinevaid tehaseid. Pöörame suurt tähelepanu tootmistehnoloogiale ja ohutusele ning peame tähtsaks töötajate elamistingimusi ja töötasu. Vajadusel parandame tingimusi koostöös meie tarnijatega. OneMed on algatanud programmi, mis tagab, et meie poolt pakutavad tooted on valmistatud ja tarnitud vastavalt rahvusvahelistele nõuetele, kaasa arvatud ILO konventsioon, Ühinenud Rahvaste Laste Õiguste konventsioon ning loomulikult järgiksid tootjariigi tööseadust ja tööohutusnõudeid. Lugege lähemalt OneMed ettevõtete grupi sotsiaalse vastutuse programmi kohta siit:  Corporate Social Responsibility (CSR) Policy statement.