Tooted

Meditsiinitarvikud ja –seadmed kõik ühest kohast

Meie tooteportfellis on rohkem kui 40 000 toodet, mis hõlmavad kõiki meditsiinitarbeid, mida tervishoiuastused vajavad patsientide parimaks hoolduseks ja raviks. Lisaks omatoodetele turustame hulgaliselt ka tuntud rahvusvaheliste ettevõtete tooteid. Teeme koostööd Semperit, 3M, Attends, Dansac/Hollister ja paljude teiste tootjatega.

OneMed omatooted

Panustame pidevalt omatoodete evercare® ja SELEFA® tootearendusse lähtuvalt tervishoiuasutuste vajadustest, kaasaegsest meditsiiniteadusest ja uudse tootmistehnoloogia võimalustest.

Meie tootevalik suureneb ja täiustub pidevalt. Kõik meie tooted vastavad rangetele kvaliteedinõuetele ning läbivad korrapäraseid auditeid ja pistelisi kontrolle. Teeme koostööd ainult selliste tootjatega, kelle keskkonna-, kvaliteedi- ja sotsiaalse vastutuse alased põhimõtteid ühtivad meie omadega.

Teenused

Oleme välja töötamas teenuseid, mis parandavad ravitulemusi ja vähendavad kogukulusid.

Tervishoiutöötajad kogu Euroopas on ambitsioonikad ja pühendunud oma patsientidele. OneMed’i teenused aitavad neil oma eesmärke saavutada. OneMed teenus ühendab endas õigete omadustega toodete pakkumist koos oskusteabega nende kasutamise kohta, et tagada tõhus ravi nii täna kui ka tulevikus.

Tänu laiale tootevalikule on võimalik meilt tellida erinevaid tooteid ja vastavaid tootekoolitusi mugavalt ühest kohast. 

Meie klienditeenindus: tellimus@onemed.com; tel: 650 3630 ja 650 3620

Reklamatsioonid: reklamatsioon@onemed.com