Meist

OneMed on juhtiv meditsiinitarvikute turustaja Põhja-Euroopas. OneMed Grupi peakontor asub Rootsis ning meie ettevõte on esindatud 12 riigis. Eestis alustasime tegutsemist 1993 aastal.

Meie eesmärgiks on pakkuda tervishoiuasutustele kvaliteetseid tooteid, teenuseid ja terviklahendusi, mis aitaksid parandada patsientide ravitulemusi ning säästa kogukuludelt, järgides seejuures keskkonnaalaseid ja sotsiaalse vastutuse nõudeid.

Pakume laias valikus meditsiiniala tooteid, mis aitavad parandada ravi kvaliteeti, vähendada kulusid ning säästa keskkonda. Meie tooteportfell sisaldab enam kui 40 000 toodet paljudelt rahvusvaheliselt tuntud tootjatelt. Lisaks panustame omatoodete evercare® ja SELEFA® väljatöötamisesse ja arendamisesse kooskõlas kaasaegse teaduse ja tervishoiutöötajate vajadustega. Tarneahela efektiivsus tagab toodete kõrge kvaliteedi ja mõistliku hinnataseme.

Oleme välja arendamas teenuseid ja terviklahendusi, mis aitaksid tervishoiuasutustel täita nende eesmärke ja missiooni. Teame, et iga kliendi olud ja vajadused on erinevad. Selleks, et saaksime aidata Teil leida sobiva lahenduse just Teie jaoks, võtke palun meiega ühendust.

Kontakt

MEIE KOLLEKTIIV

Keskkonnasäästlikkus, sotsiaalne vastutus ja kvaliteet

Tarbimine on meie planeedil järjest kasvanud. Inimkond vajaks varsti kahte planeeti oma toidu-, energia- ja ruumivajaduste rahuldamiseks. Igaüks vastutab meie planeedi kui oma kodu heaolu eest.

 

OneMed’i eesmärk on leida õigel ajal õige toode, mis tagab soovitud tulemused. Samuti tahame olla kindlad, et meie tooted toodetakse nii inimese kui ka looduse suhtes säästlikult ning et meie logistilised lahendused mõjutaks keskkonda võimalikult vähe. Me panustame väga innukalt kvaliteediprotsessidesse, keskkonnamõju vähendamisse ja sotsiaalse vastutuse programmidesse.

Oleme arvamusel, et keskkonna säästlikkus ja meie töö käivad käsikäes sama eesmärgi poole - vähendada tervishoiukulutusi ja parandada kvaliteeti. Kõiges, mida teeme, peame neid ludabusi meeles. Kasutame keskkonnasäästlikke tootmisviise ja ökonoomseid tarneahela lahendusi ning ootame seda ka oma koostööpartneritelt.

Meie jaoks on väga oluline sotsiaalne vastutus. Meie tootmisharus on veel jätkuvalt palju teha selles valdkonnas. Mõistame, et sotsiaalse vastutuse osas liidriks saamine võtab aega, aga usume, et oluline on jätkata võimaluste ja  lahenduste leidmisega, mis muudavad inimeste igapäevaelu paremaks. Inimeste ja keskkonna eest hoolt kandes seame aluse meie valdkonna jätkusuutlikkusele.

OneMed’i kontoris Shanghais toimub intensiivne töö nii keskkonna kui ka sotsiaalse vastutuse alal, külastades ja auditeerides regulaarselt erinevaid tehaseid. Pöörame suurt tähelepanu tootmistehnoloogiale ja ohutusele ning peame tähtsaks töötajate elamistingimusi ja töötasu. Vajadusel parandame tingimusi koostöös meie tarnijatega. OneMed on algatanud programmi, mis tagab, et meie poolt pakutavad tooted on valmistatud ja tarnitud vastavalt rahvusvahelistele nõuetele, kaasa arvatud ILO konventsioon, Ühinenud Rahvaste Laste Õiguste konventsioon ning loomulikult järgiksid tootjariigi tööseadust ja tööohutusnõudeid. Lugege lähemalt OneMed ettevõtete grupi sotsiaalse vastutuse programmi kohta siit:  Corporate Social Responsibility (CSR) Policy statement.

OneMed järgib sertifitseeritud kvaliteedijuhtimise süsteeme, mis hõlmavad turundust, müüki, meditsiinitarvete distributsiooni ning nende tootmist ja hooldust. OneMed omab sertifikaate ISO9001 ja ISO14001.